CRAFT x SKHOOP x NOOS ICON

17/02/2016

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Cześć Wam! Ostatnio coraz więcej czasu spędzam poza domem. Pogoda pozytywnie nastraja i motywuje do działania. Nie wypada nie wyjść pobiegać, czy chociażby przespacerować się w ramach relaksu. Mam nadzieję, że zima już nie wróci i z dnia na dzień będzie coraz cieplej. Powoli wracam do jazdy na rowerze czy ćwiczeń z paralotnią, które przynoszą mi coraz więcej frajdy. Posty sportowe na blogu będą pojawiać się częściej. Mam wielką ochotę dzielić się z Wami tym wszystkim, co sprawia mi wiele radości i pochłania mój czas.

Wracając do zestawu. Postawiłam na wygodę. Bielizna termoaktywna gwarantuje mi ciepło i odpowiednią oddychalność. Puchowa mini i odporna na wiatr i deszcz kurtka z Skhoop to duet idealny, który sprawdza się w każdych zimowych warunkach. (Nawet na nartach!)Z kolei śniegowce od Noos Icon, to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie komfort noszenia i nie chcą marznąć w chłodniejsze dni. U mnie doskonale sprawdziły się podczas spaceru po plaży. Nienawidzę uczucia piasku w butach, tutaj nie muszę się o to martwić. Cholewka buta wykonana jest z australijskiej skóry, będącej krzyżówką owiec Border Lester i merynosów ze słynnego zachodniego rejonu Victoria w Australii. Wyściółka i wkładka wykonane są z owczego kożucha. Już pisząc o tym, mam ochotę je włożyć! Teraz możecie je dostać ze sporą zniżką na Schaffashoes, naprawdę polecam.

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

JACKET & SKIRT – SKHOOP / BOOTS – NOOS ICON via SCHAFFASHOES / THERMOACTIVE LINGERIE – CRAFT

12 comments

Leave a Comment

You must log in to post a comment.

Theme by Blogmilk + Coded by Brandi Bernoskie