THE NORTH FACE x BYNAMESAKKE x NOOS ICON.

17/12/2015

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Cześć! Dzisiaj przychodzę do Was z prostą i codzienną stylizacją, którą wyjątkowo polubiłam. Już mówię dlaczego. Nie wiem czy wiecie, ale uwielbiam The North Face, markę produkującą odzież outdoorową (i nie tylko). Zapewne ma to związek z moją wielką pasją do górskich wycieczek i wiecznego poszukiwania odpowiednich elementów ‚górskiej garderoby’. Na marce jeszcze nigdy się nie zawiodłam, ponadto zawsze byłam zadowolona z jakości ich ubrań i akcesoriów. Jakiś czas temu na rynku pojawił się nowy model kurtki, który powstał dzięki współpracy THF i Primaloft-Thermoball Full Zip/Hoodie Jacket. Nie mogłam przejść obok niej obojętnie. Poza tym byłam ciekawa czy, rzeczywiście jest to kurtka o bezkonkurencyjnych właściwościach. Materiał Primaloft Thermoball wykazuje właściwości termoizolacyjne porównywalne do naturalnego puchu o stopniu rozprężenia 600 cuin, a przy tym zachowuje wszystkie właściwości termiczne, nawet w wyniku kontaktu  z wodą. ( owy materiał zatrzymuje ciepło wewnątrz małych pęcherzyków!). Dodatkowo kurtka jest kompaktowa, niesamowicie lekka i uwaga, możemy spakować ją do własnej kieszeni. Jest odporna na zawilgocenie, grzeje jak kurtka puchowa, zajmuje minimum miejsca i prezentuje się świetnie. Bez dwóch zdań sprostała moim oczekiwaniom. Jeśli szukacie ciepłej i wartej wydanych pieniędzy kurtki, która jednocześnie będzie pasować do Waszych miejskich stylizacji, to coś dla Was.

Kolejną nowością są śniegowce od Noos Icon. To marka z holenderskimi tradycjami, a kluczowe są dla niej wartości charakterystyczne dla niderlandzkiego rzemieślnictwa – staranność, dokładność i dbałość o detale. Cholewka butów wykonana jest z australijskiej skóry, będącej krzyżówką owiec Border Leicester i merynosów ze słynnego zachodniego rejonu Victoria w Australii. Natomiast wyściółka i wkładka wykonane są z owczego kożucha. Takie śniegowce ochronią nas przed najniższymi temperaturami, a to moim zdaniem zimą jest najważniejsze. Mając je pod ręką, zazwyczaj odkładam na bok wszelkiego rodzaju botki i kozaki, po prostu stają się zbędne.

Teraz przyszedł czas na bazę zestawu, czyli long sleeve i klasyczne rurki ( wykonane aż w 98% z bawełny!) marki Bynamesakke. Już kilkakrotnie mogliście zobaczyć na blogu projekty tego brandu, nie ukrywam zresztą, że jednego z moich ulubionych. Spodnie sprawują się wyśmienicie, ich skład nie pozostawia żadnych wątpliwości, nie można ich nie lubić! Mają lekko podwyższony stan dzięki czemu idealnie leżą i delikatnie wydłużają nogi. Same plusy. Bluzka powstała w 100% z bawełny Supima, czyli najlepszej na świecie.  Dzięki temu nie musimy się martwić, że po chwili materiał zacznie się ścierać i kulkować. Nasz ulubiony long sleeve pozostanie z nami naprawdę długo!

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

LONG SLEEVE&PANTS-BYNAMESAKKE/THERMOBALL JACKET-TNF/BOOTS-NOOS ICON via SCHAFFASHOES.

19 comments

Leave a Comment

You must log in to post a comment.

Theme by Blogmilk + Coded by Brandi Bernoskie