SECOND SELF.

07/01/2015

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Jednogłośnie z chłopakiem wybieramy granat, jako kolor przewodni tego sezonu. Jest na tyle uniwersalny, że ze spokojem możemy łączyć go z innymi kolorami. Moim zdaniem najlepiej komponuje się z odcieniami granatu, szarościami, beżami czy po prostu klasyczną czernią i bielą. Takie połączenia możecie podpatrzeć u mnie jak  i u mojego kochanego mężczyzny . Z kolei Wy, sami zdecydujcie w jakim towarzystwie ten kolor sprawdza się najlepiej! Śmiało można powiedzieć, że granat staje się konkurencją dla czerni, która cieszy się niezliczoną liczbą fanów. Będąc zagorzałą miłośniczką czarnych ubrań z wielką łatwością przerzuciłam się na te w odcieniach granatu. Aż trudno uwierzyć, że ostatnimi czasy wybieram go częściej…proste w swojej formie swetry zestawiliśmy z jeansami i dorzuciliśmy do tego wyższe botki . Całość tworzy spójny i niezobowiązujący look idealny na co dzień. Ci którzy mf śledzą od samego początku doskonale wiedzą, że zawsze unikałam noszenia biżuterii. W tym momencie diametralnie zmieniłam zdanie czego dowodem jest widoczna na zdjęciu wymarzona srebrna bransoletka Pandora z linii essence. Dostałam ją w prezencie od chłopaka i od tej pory stanowi nieodłączny element moich stylizacji.  Ale o tym innym razem. Beżową torbę mam od niedawna, to jedna z niewielu jasnych modeli w mojej kolekcji. Zapewne jeszcze nie raz się tutaj pojawi, bo to naprawdę bardzo fajny shopper! Na wierzch zarzuciłam niedawno zdobyty nowy model wełnianego płaszcza z kolekcji Bynamesakkke. Sprawdza się zarówno w jesienne dni jako okrycie wierzchnie, a także w zimowe założony pod spód. Po prostu ideał.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

more on: tommyfashion.blogspot.com

ME: JEANS-LEE / SWEATER-BENETTON / WOOL COAT-BYNAMESAKKE/ BAG-KAMILA LIMA / BOOTS-TOMMY H. via SCHAFFASHOES. MY BOY: SWEATER-VAN GRAAF / BOOTS-NAPAPIJRI via SCHAFFASHOES.

 

14 comments

Leave a Comment

You must log in to post a comment.

Theme by Blogmilk + Coded by Brandi Bernoskie